Kokius skanėstus patiekti ant vestuvių ar krikštynų švenčių stalo?

blog_img1

Turbūt net nekiltų klausimas, kokios šventės yra populiariausios vasarą. Visi puikiai žino, kad tai yra vestuvės ir krikštynos. Puošnūs rūbai, smagios fotosesijos, šokiai iki išnaktų, įdomūs užsiėmimai lauke – juk niekas tokiomis progomis nenori stirti iš šalčio. Tačiau, kodėl Rugvilei svarbios šios šventės?

Vestuvių šventės svarba

Įspūdingiausia ir gražiausia meilės šventė – vestuvės. Jų metu 2 žmonės pasižada mylėti ir gerbti vienas kitą džiaugsme ir varge, dalintis vienas su kitu asmeninio gyvenimo sėkmėmis ir nusivylimais, dėkoti vienas kitam už rūpestį ir laimę. Kiekvienas šią progą nori atšvęsti taip, kad niekada neužmirštų. O tam, kad vestuvės būtų ilgai įsimintinos būsimi jaunieji turi pasvarstyti apie kiekvieną šventės detalę. Viena iš tokių detalių, kokie patiekalai ir skanėstai bus patiekti ant šventės stalo.

Krikštynų šventės svarba

Vaiko krikštas – tai padėka už naują gyvybę atėjusią į šį pasaulį. Šios šventės metu vaiko tėveliai ir būsimi krikšto tėveliai įsipareigoja užauginti atsakingą ir sąmoningą žmogų. Visi tėveliai nori, kad ši šventė vaikams būtų kuo smagesnė, todėl yra pasirūpinama įvairia smagia veikla vaikams: batutai, muzika, smagūs žaidimai su animatoriumi ir, žinoma, nepamirškime visų vaikų mėgstamų skanėstų tokių, kaip tortas, ledai, cukraus vata, spragėsiai, vaisiai.

Jūsų šventės su Rugvilės imbieriniais sausainiais

Ar pastebėjote, kad skaitant apie abi šias šventes paskutiniai sakiniai buvo apie šventės stalą? Taip, Rugvilė pasirūpins, kad jūsų šventėje netrūktų saldumo, tačiau pradėkime iš pradžių. Tam, kad vestuvės ar krikštynos įvyktų reikia sulaukti žodžio „TAIP!”. O, kad šį žodį būsimi liudininkai ar vaiko krikšto tėveliai ištartų greičiau, Rugvilė siūlo pagal jūsų norus dekoruotus imbierinius sausainius su klausimu.

Ar būsite mūsų vestuvių liudininkais? Ar būsite mano krikšto tėveliais?

Na, ir kai svarstoma, kokius skanėstus padėti ant šventės saldaus stalo, kad jūsų ar jūsų vaikų akimirka taptų dar įsimintinesnė, Rugvilė gali pasiūlyti ne tik imbierinius sausainius dekoruotus pagal jūsų norus, bet ir imbierinius sausainius, kuriuos vaikai galės dekoruoti patys.