Tinkamos kokybės prekes galima grąžinti arba keisti ne vėliau kaip per 2 dienas nuo prekių pristatymo. Kreiptis el.paštu info@rugvile.lt arba tel. +370 640 21933.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos, jei:

• visos grąžinamos prekės supakuotos originalioje tvarkingoje pakuotėje ir komplektacijoje, nepraradusios prekinės išvaizdos;

• prekės nesugadintos.

Tinkamos kokybės prekių grąžinti negalima, jei:

• prekės pagamintos ir/ar pirkėjui pritaikytos pagal individualų poreikį/užsakymą.

Tinkamos kokybės grąžinamos prekės ir jos pakuotės pažeidimo atveju, grąžinimas galimas tik bendru šalių susitarimu.

Jūsų sumokėti pinigai už grąžintą tinkamos kokybės prekę bus pervesti į nurodytą sąskaitą per 5 darbo dienas nuo patvirtinimo, kad prekė yra nepraradusi savo pirminės išvaizdos, be pažeidimų. Jeigu grąžinate tinkamos kokybės prekes ir jos atitinka jūsų užsakytas prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

Norime pažymėti: pasirinkdami prekių pristatymą per kurjerių tarnybą, jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytas prekes ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

RUGVILĖ įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekes arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus, jei prekės yra netinkamos kokybės dėl mūsų kaltės bei nenustatyti pažeidimai, atsiradę dėl pirkėjo kaltės.

Gavus netinkamos kokybės prekę būtina pateikti jos nuotrauką.