Išskirtinė dovana vyrui Tėvo dienos ar Boso dienos proga - personalizuoti imbieriniai kepiniai!

blog_img1

Išskirtinė dovana vyrui boso dienos ar tėvo dienos proga - personalizuoti imbieriniai kepiniai!

Kai prireikia simbolinės dovanos, tikru galvos skausmu tampa paieškos originalaus sprendimo, džiuginančio, parodančio asmeninį dėmesį. “Rugvilė” komanda turi išskirtinių dovanų idėjų ir pasiūlymų jūsų šventėms ir kitoms, pačioms įvairiausioms progoms!

Tikra tiesa, kad moteriai išrinkti dovaną lengviau, tačiau kiek daug tokių gyvenimiškų situacijų, kuomet prireikia verslo dovanos, dovanos tėvo dienai, ar kito sprendimo vyriškai dovanai ir surasti originalų sprendimą tikrai sunku.

Drąsiai sakome, kad dekoruoti imbieriniai sausainiai yra labai universalus pasirinkimas, tinkantis daugybei švenčių, o tuo pačiu originalus sprendimas, kadangi sausainis kaskart papuošiamas jūsų pageidaujama tema! Toliau pasidalinsime keletu idėjų, kaip nudžiuginti vyrus boso dienos, ar tėvo dienos proga!

Dekoruoti sausainiai įtinka net įmantriausiam skoniui


2020-aisiais, pradėjome kepti imbierinius sausainius įvairiausioms progoms, šeimos šventėmis, renginiams, kuriuos dekoruojame pagal jūsų norimą tematiką, esame tikri, kad personalizuoti sausainiai įtiks net ir įmantriausiam skoniui!

“Rugvilė” virtuvėje pirmiausia ieškojome geriausio skonio sausainiui, kuris atitiktų dar ir daugybę kitų techninių reikalavimų - sausainis turi būti tvirtas ir atlaikyti dekoravimą, pakavimą ir transportavimą! O tuo pačiu, skoninės savybės nukentėti negali.

Atradę tinkamą sausainio skonį pradėjome tobulinti dekorą ir įgyvendinti klientų sumanymus. Drąsius, originalius ir džiuginančius!

Kaip ir šventės turi savo sezoniškumą, taip ir mes deriname sausainių kepimą ir dekoravimą prie šių tendencijų. Praėjusiais metais sulaukėme daugybės užklausų dėl boso dienos sausainių su personalizuotu dekoru, tad kviečiame ir jus užsisakyti mūsų klientų jau įvertintus rinkinius!

Boso dienai artėjant siūlome bosą ar bosę nustebinti imbieriniais sausainiais, dekoruotais logotipais, įmonės vidinių juokelių tematika ar kita bosui artima tema! Galbūt jam trūksta atostogų? Sausainius galime dekoruoti kaip lėktuvo bilietą prie šilčiausios jūros! Nustebinkite.

Jei bosui rengiate teminę šventę boso dienos proga, šventinės tematikos akcentais galite dekoruoti ir sausainius! Tai subtilus, labai skanus ir personalizuotas akcentas, kurį paruošime pagal jūsų idėją! Boso dienos dovaną užsisakyti galite “Rugvilėje”

Turime atsakymą ką padovanoti Tėvo dienos proga!

Iš klientų atsiliepimų ir daugybės reakcijų, regis, savo kūriniais išsprendėme ilgai kamavusį klausimą - ką padovanoti tėčiams tėvo dienos proga!

Tokiomis jautriomis progomis norisi parodyti išskirtinį dėmesį, padovanoti kažką labai ypatingo. Tačiau tiesa ta, kad svarbiausias yra dėmesys ir meilė!
Imbierinius sausainius tėvo dienos progai galime papuošti subtiliu palinkėjimu, atsiminimu, nuotrauka. Tai bus jautri, apgalvota ir personalizuota tėvo dienos dovana sukurta būtent jums! Dailiai dekoruotų sausainių dėžutė, kaip kvietimas pasimėgauti jais kartu, su puodeliu arbatos ir nuoširdžiu pokalbiu. Tėvo dienos progai dekoruotų sausainių rinkiniai yra labai populiarūs tarp mūsų klientų, tad kviečiame drąsiai užsisakyti iš anksto, kad galėtume paruošti dekorą būtent jums!

Visus sausainius kepame ir dekoruojame Kazlų Rūdoje, o  paruoštus gaminius dailiai ir saugiai pakuojame ir siunčiame visoje Lietuvoje! Susisiekite ir mes išpildysime visas Jūsų saldžias idėjas!

https://www.skrastas.lt/daugiau/pravartu-zinoti/arteja-boso-diena-ar-tevo-diena-isrinkite-isskirtinas-dovanas-vyrams